muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyHip hop allstars se sejdou již v sobotu - kontroluj info

19.2.2007 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Hip Hop Allstars

Hip Hop Allstars

Špičky českého a slovenského hip-hopu doplněné o člena kultovního Wu-Tang Clanu Raekwona se sejdou tuto sobotu v areálu pražského Výstaviště, kde proběhne párty Hip Hop Allstars.

Raekwon tuzemskému publiku představí svou aktuální albovou novinku Only Built For Cuban Linx - poslední sólový počin před vydáním společného alba Wu-Tang Clanu, které světlo světa spatří zřejmě koncem letošního léta.

Barvy domácích budou hájit PSH, Indy & Wich, Pio Squad, představí se i v Praze žijící Američen NI a ze slovenska přijedou rappeři Rytmus, Vec, Čistychov a formace H16 a Mora reč.

„Všichni kdo český a slovenský Hip Hop tvoří a žijí, skupiny, které se zabývají rapem, beatboxem, tancují breakdance; graffiti umělci, nebo DJs získávají během deseti let vývoje scény zkušenosti, vydávají svojí tvorbu, píšou a čtou recenze, tak vědí, že právě teď nastává čas na první velké setkání,“ říkají k akci její pořadatelé.

Vstupenky pořídíte v předprodeji za cenu 390 Kč, nebo na místě za 490 Kč.

Hip Hop Allstars, Praha – Výstaviště, 24. 2. 07
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Hip-hop-allstars-se-sejdou-jiz-v-sobotu~19~unor~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.