muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyHip Hop Kemp oslaví desáté výročí vzpomínkami, vrátí se hvězdy předchozích ročníků

28.4.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Hip Hop Kemp 2011

Hip Hop Kemp 2011

Z malé akce konající se na parkovišti u pardubického koupaliště Cihelna se za deset let vyklubal náš největší hip-hopový festival a letošním ročníkem oslaví své první kulaté výročí. Hip Hop Kemp proběhne od 18. do 20. srpna na královéhradeckém letišti a mimo jiné dá zavzpomínat i na svou minulost. Jubileum se totiž promítne v line-upu, kde budou mít své zastoupení účinkující ze všech předchozích ročníků.

Do této chvíle pořadatelé odkryli zástupce prvních pěti. Hned za ten debutní do Hradce dorazí pionýři domácího hip-hopu Manželé, Prago Union s kapelou a britští Phi Life Cypher. Ze druhého ročníku pořadatelé vybrali švédské Looptroop Rockers a americké K-Otix a ze třetího slovenské H16, francouzského beatboxera Eklipse a americkou dvojku Wildchild a Baby Boogaloo.

Čtvrtý ročník zastoupí američtí The Cool Kids, britsko-americký projekt The Electric s DJem Vadimem, dánský DJ Static nebo domácí PSH a konečně pátý ročník americký projekt Heavy Metal Kings, který spojuje Ill Billa (Non-Phixion a La Coka Nostra) a Vinnie Paze (Jedi Mind Tricks a Army of the Pharaohs), dále Američan Ra The Rugged Man, němečtí K.I.Z a domácí Pio Squad.

Nejen vzpomínkami však Hip Hop Kemp bude živ. "Žádné taneční pro starší a pokročilé pro vás nechystáme. Cesta slzavým údolím plným nostalgických vzpomínek a ničeho jiného k Hip Hop Kempu 2011 rozhodně nepovede," podotýkali pořadatelé hned při ohlášení prvních interpretů.

Lístky jsou k dostání v síti Eventim, přičemž do konce května stojí 1100 Kč.

Hip Hop Kemp, Hradec Králové - letiště, 18. - 20. 8. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Hip-Hop-Kemp-oslavi-desate-vyroci-vzpominkami-vrati-se-hvezdy-predchozich-rocniku~26~duben~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.