muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyHip Hop Kemp a Stodola: Pohodu festivalů narušili hrozící anonymové

24.8.2009 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Hip Hop Kemp

Hip Hop Kemp

Průběh dvou - co do hudební dramaturgie zcela rozličných - víkendových festivalů narušila anonymní oznámení. V areálech, kde se odehrával na urban music zaměřený Hip Hop Kemp a na folkovou, country a trampskou muziku orientovaná Stodola Michala Tučného, se podle nich měly nacházet výbušniny. Ani v jednom případě se však podezření nepotvrdilo.

Hip Hop Kemp probíhal od čtvrtka do soboty na letišti v Hradci Králové. Oznámení o údajném výbuchu zaznamenala místní městská policie okolo sobotního poledne. Ten tak pyrotechnici stačili prohledat ještě před zahájením programu závěrečného dne, který tak nebyl výrazněji narušen.

Takové štěstí neměli návštěvníci jednodenní Stodoly v Hošticích u Volyně, jihočeské obci proslulé Troškovou trilogií Slunce, seno... Oznámení přišlo v sobotu ve večerních hodinách a program akce proto musel být na čas přerušen. Po prozkoumání areálu nakonec pokračoval okolo půlnoci.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Hip-Hop-Kemp-a-Stodola-Pohodu-festivalu-narusili-hrozici-anonymove~24~srpen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.