muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyHip Hop Jam se letos vrátí, první warm-up chystá do Abatonu

12.1.2009 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Hip Hop Jam 2007

Hip Hop Jam 2007

foto: 360 Production

Po loňské přestávce a satisfakci v podobě červencového koncertu Wu-Tang Clan se na festivalovou mapu hodlá vrátit festival Hip Hop Jam, jehož první a zároveň zatím poslední ročník proběhl v srpnu 2007 v Hradčanech u Mimoně.

Bližší podrobnosti včetně termínu a místa konání pořadatelé plánují zveřejnit na klubové akci Hip Hop Jam Meetingpoint 24. ledna v pražském Abatonu.

Zde zároveň vystoupí jihlavští bratislavští H16, kteří v Praze vystoupí poprvé od vydání jejich druhého alba Čísla Nepustia, jihlavští Pio Squad a dále DJs Jorgos, Rawal a Kwé - rezident party FX Bounce a pořadatel Hip Hop Jamu v jedné osobě.

Lístky na Meetingpoint jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za lidovou cenu 95 Kč včetně poplatků, případně potom na místě za 99 Kč.

Hip Hop Jam Meetingpoint, Praha – Abaton, 24. 1. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Hip-Hop-Jam-se-letos-vrati-prvni-warmup-chysta-do-Abatonu~12~leden~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.