přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyHeadlinery Benátské noci budou Guano Apes

26.2.2009 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Guano Apes

Guano Apes

Není tomu dávno, kdy jsme psali o reunionu německé kapely Guano Apes. Po koncertní premiéře na rakouském fesivalu Nova Rock naváže sérií dalších festivalových vystoupení, přičemž se představí i fanouškům v České republice.

Guano Apes jsou po finské zpěvačce Tarje Turunen druhými a podle organizátorů také hlavními headlinery festivalu Benátská noc, který proběhne od 24. do 26. července na Malé skále. Dalšími potvrzenými kapelami jsou britští gothic-metalisté Paradise Lost a nizozemští Epica, z domácích potom namátkou Alkehol, Čechomor, Chinaski, Citron, J.A.R., Škwor, Wohnout nebo Visací zámek, ze Slovenska dorazí třeba Peter Nagy, Taktici, No Name, Desmod, IMT Smile nebo Vetroplach.

Tuzemští fanoušci Guano Apes si na své nicméně mohou přijít i před Benátskou nocí, a to díky koncertům kapely iO, jíž ze tří čtvrtit tvoří právě její členové, ovšem za mikrofonem stojí namísto Sandry Nasic americký rodák Charles Simmons. iO zahrají na brněnském festivvalu Čarodějálek, který proběhne 30. dubna, a na žamberském festivalu JamRock, jež se bude konat 5.a 6. června.

Benátská noc, Malá Skála, 24. – 26. 7. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Headlinery-Benatske-noci-budou-Guano-Apes~26~unor~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.