muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyGentleman hvězdou hip-hop festivalu na Slovensku

22.5.2007 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Gentleman

Gentleman

Rok po vystoupení na trenčínské Pohodě se na Slovensko vrací německý reggae zpěvák Gentleman se spolu se svou kapelou The Far East Band. Začátkem července bude headlinerem druhého ročníku festivalu Toto je hip hop v Horné Stredě.

Příznivcůj reggae a dancehallu Gentlemana zřejmě není třeba blíže představovat. Už nějaký ten pátek platí za nejúspěšnějšího německého reggae umělce, který mimo své domoviny často koncertuje nejen v Evropě, ale také na Jamajce, kam jezdí pravidelně od svých sedmnácti let.
V roce 2004 se Gentlemanovo album Confidence se dokázalo vyšplhat na vrchol německé albové hitparády, což je v kontextu hudebních žánrů skutečný úspěch, načež si vysloužil cenu ECHO v kategorii zpěvák roku. Momentálně je očekávána Gentlemanova novinka Another Intensity, která vyjde v červnu.

Běhěm dvoudenního programu se na festivalu představí pochopitelně i zástupci slovensko-české scény jako Vec, H16, A.M.O., Moja reč, Indy & Wich, nebo PSH.

Potěšující je i cena vstupenek, která v předprodeji bude činit 199 SK.

Toto je hip hop, Horná Streda (SK), 6. – 7. 7. 07
Profil festivalu na Muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Gentleman-headlinerem-noveho-hiphopoveho-festivalu-na-Slovensku~22~kveten~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.