muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyFun Lovin' Criminals zahrají ve čtvrtek zadarmo na Václaváku

28.2.2009 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Fun Lovin' Criminals

Fun Lovin' Criminals

Doslova v utajení je při příležitosti Evropského summitu regionů a měst a českého předsednictví Evropské unii připravována akce Ochutnejte Evropu, která bude probíhat ve čtvrtek a pátek v dolní části Václavského náměstí a v ulici Na Příkopě v Praze. Hlavními hudebními lákadly budou američtí Fun Lovin‘ Criminals.

Akce paradoxně nefiguruje v přehledu doprovodných akcích na stránkách českého předsednictví, ani v přehledu kulturních akcí na webu Prahy, a ačkoliv se k ní v médiích vyjadřují dotyční politici, bližší informace k hudebnímu jsou velmi strohé. Účast několika zahraničních kapel nicméně potvrdil Martin Fořt z bookingové agentury MAFO, další ji mají uvedenu v přehledu koncertů na svých webových stránkách.

Newyorské trio Fun Lovin‘ Criminals, které se v uplynulých patnácti letech proslulo svým křížením hip-hopu, rocku, funky a blues a v Česku těší solidní popularitě, by v jejím rámci mělo podle Fořta vystoupit ve čtvrtek 5. března v 18 hodin*.

Mezi dalšími kapelami figuruje nizozenské electro-funkové trio Kraak & Smaak (čtvrtek 5.3. ve 20:45*), řeský rapper Sifu Versus (pátek 6. 3. v 17:25*), slovinští vítězové tří cen BBC Awards for World Music terrafolk, irští jazzmeni The Hot Club of Dublin, Čechomor (5. 3. v 19:15*), Iva Frühlingová (5. 3. v 15:45*) nebo Gipsy.cz.

Ochutnejte Evropu, Praha – Václavské náměstí, 5. a 6. 3. 09

* orientační časy zveřejněné bookingovou agenturou nebo na stránkách interpreta
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Fun-Lovin-Criminals-zahraji-ve-ctvrtek-na-Vaclavaku-a-zadarmo~28~unor~2009/

Komentáře

celkový počet: 1

vaclav77  Zahráli...

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.