muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyFrequency festival přitvrzuje a potvrzuje: Jarvis Cocker, Marc Almond i Carl Cox

21.5.2009 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Jarvis Cocker

Jarvis Cocker

Pod heslem dva festivaly v jednom chystají rakouští promotéři na předposlední srpnový víkend do St. Pöltenu program Frequency, který je po boku Nova Rocku největší hudební přehlídkou u našich jižních sousedů. Jak už totiž bylo před časem avizováno, festival se letos rozrůstá a tradiční denní program na čtyřech scénách doplní v samostatném areálu ještě noční třístageová halová party.

Hlavní program v Dayparku aktuálně rozšířili tři zpěváci, známí coby lídři de facto kultovních skupin: z Velké Británie to je Jarvis Cocker z Pulp, který tento týden vydal v produkci Stevea Albiniho druhé sólové album Further Complications, a Marc Almond ze Soft Cell, z Ameriky zase Jelo Biafra z punkových Dead Kennedys.

Dále přijede australská kytarovka Jet, belgický písničkář Milow, kanadská reggae kapela illScarlett, britská solitérka Victoria Hesketh se svým electro-popovým projektem Little Boots a samozřejmě plejáda už dříve oznámených interpretů v čele s Radiohead, The Prodigy, Mando Diao, Bloc Party, Kasabian, Pendulum, Grace Jones, Editors, Glasvegas nebo Rise Against.

Nightpark oproti tomu představí elektonické projekty Crystal Castles, 2many DJs, MSTRKRFT a DJe, mezi nimiž se mihne přední techno a houseová persona Carl Cox, dále Boys Noize, drum’n’bassoví Aphrodite a High Contrast a řada dalších.

V Česku předprodej vstupenek zajišťuje síť Ticketportal, další informace o předprodeji naleznete na stránkách festivalu. Aktuální cena lístků činí € 105.

FM4 Frequency, St. Pölten (AT) – Green Park, 20. – 22. 8. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Frequency-festival-pritvrzuje-a-potvrzuje-Jarvis-Cocker-Marc-Almond-i-Carl-Cox~21~kveten~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.