muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyFrequency Festival s The Cure, The Killers, Placebo a Korn už za měsíc

12.7.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

FM4 Frequency Festival 2012

Rakouský FM4 Frequency Festival pomalu uzavírá letošní line-up. V předchozích týdnech se rozrostl o poslední kapely, navíc se také dočkal prvního nástřelu časového harmonogramu.

Už dříve oznámenou novinkou je rozšíření programu hned na čtyři dny. Frequency tak letos vypukne o den dříve, už ve středu 15. srpna. V ten den se sice nebude hrát na všech scénách, ta hlavní však pojede na plné obrátky a rovnou nabídne první headlinery, americké The Kilers, jimž předskočí The Black Keys a Ed Sheeran. V dalších třech dnech se pak jako hlavní hvězdy jednotlivých dnů vystřídají Placebo, Korn a legendární The Cure, jenž celý program na hlavní scéně zakončí.

Do necelé stovky vystupujících se vešli také švédská popová zpěvačka Lykke Li, folk-rockové kapely Here We Go Magic a We Are Augustines ze Spojených států, Boy & Bear z Austrálie či Ewert and the Two Dragons z Estonska, americký písničkář Brendan Benson, ale také indie-rockeři Maxïmo Park a Blood Red Shoes z Británie, Cloud Nothings ze Spojených států nebo The Jezabels z Austrálie.

VIDEO: FM4 Frequency Festival 2012 (trailer)


Všichni jmenovaní doplňují už dříve oznámené účinkující, z nichž alespoň namátkou jmenujme britpopové Noel Gallagher's High Flying Birds, electro-kytarové Bloc Party, alt-countyové Wilco, grunge-rockery Bush, dream-popové The XX, punk-rockery Yellowcard, electro-popaře Hot Chip, indie-popaře Miike Snow nebo kytarové The Hives, The Dandy Warhols a The Drums.

Jako v předchozích letech budou po skončení hlavního denního programu následovat noční taneční afterparty v samostatném halovém areálu, poprvé se navíc festival rozroste o Art Park, který nabídne různorodé formy umění od graffiti přes 3D malování, audiovizuální instalace, projekce, ohňovou show až po nejrůznější performance.

Vstupenky včetně poplatků stojí € 134,50 a je možné je zakoupit online skrze festivalové stránky.

FM4 Frequency Festival (AT), St. Pölten – VAZ, 15. - 18. 8. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Frequency-Festival-s-The-Cure-The-Killers-Placebo-a-Korn-uz-za-mesic~10~cervenec~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.