muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyFrequency Festival: Kaiser Chiefs, Kooks, Carl Barât, Kele, Good Charlotte, Simple Plan...

31.3.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Kaiser Chiefs, Frequency 2007

Kaiser Chiefs, Frequency 2007

foto: Filip Drábek

Z další várky kapel, které pro svůj letošní ročník potvrdil rakouský Freqency Festival, budou mít největší radost zřejmě ti,  kteří holdují britským kytarovkám. V rakouském St. Pöltenu totiž mezi 18. a 20. srpnem zahrají také třeba britští Kaiser Chiefs nebo nebo The Kooks.

Dojde ale rovněž na hip-hopové Stereo MCs, nu-raveové Hadouken!, písničkáře Jamieho Woona, nadějné indie-rockery The Vaccines či sólové projekty dvou lídrů populárních kapel - Carla Barâta, kterého si můžete pamatovat z The Libertines nebo Dirty Pretty Things, a Keleho, jenž je jinak spjat s kapelou Bloc Party.

Zpoza Atlantiku pak dorazí electro-popaři The Hundred in the Hands, ale taky Panic! at the Disco, Good Charlotte a Simlple Plan.

Pro úplnost dodejme, že už dříve avizovanými účinkujícími byli třeba Foo Fighters, Chemical Brothers, Beady Eye, Interpol, The National, Rise Against, Hurts, Dropkick Murphys nebo Apocalyptica.

Aktuální cena vstupenek € 120; informace o možnostech předprodeje najdete na stránkách festivalu.

FM4 Frequency Festival, St. Pölten – VAZ, 18. - 20. 8. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Frequency-Festival-Kaiser-Chiefs-Kooks-Carl-Barat-Kele-Good-Charlotte-Simple-Plan~31~brezen~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.