muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyFranz Ferdinand, HIM a The Rasmus prvními headlinery Love Planet

9.3.2006 | Autor: Marie Malechová | sekce: festivaloviny

Franz Ferdinand

Franz Ferdinand

Na festivalu, který se odehraje v prostoru aeroklubu v Táboře 11. a 12. srpna, zahrají Franz Ferdinand, The Rasmus a HIM.

Skotskou partičku Franz Ferdinand u nás ještě nedávno znal málokdo. Vše se změnilo po vydání jejich druhého alba You Could Have It So Much Better, které už ve svém přehrávači protáčí každý pořádný hudební fanoušek. Tři zahraniční hvězdy doplní také spousta českých interpretů jako například Sunshine, The Ecstasy of Saint Theresa, Chinaski, Khoiba a The Nihilists.

Stejně jako loni festival nabídne rozsáhlý program příznivcům taneční hudby, do Tábora přijedou například Andy C, Dave Seaman, High Contrast a The Fresh. Nebude chybět ani přehlídka divadelních projektů a workshopů, filmový stan a sportovní areál.

V současné době je možné zakoupit dvoudenní lístek na festival za 695,- Kč, tato cena bude platit do 31. května. Od 1. června bude lístek za cenu 895,- Kč. Dvoudenní vstupenka na místě vyjde pak na 995,- Kč. Návštěvníci budou mít možnost si na místě koupit jednodenní vstupenku na druhý den festivalu za 795,- Kč.

Love Planet, Tábor, 11. a 12. srpen 06

update: HIM na festivalu nevystoupí
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Franz-Ferdinand-HIM-a-The-Rasmus-prvnimi-headlinery-Love-Planet~09~brezen~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.