muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyFestivaly Sázavafest a Benátská noc spustily předprodej lístků na příští rok

26.11.2009 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Sázavafest 2007

Sázavafest 2007

foto: Filip Drábek

Nejen velké zahraniční festivaly, ale také ty domácí, pomalu spouští předprodeje vstupenek na své nadcházející ročníky. Již nyní jsou ke koupi třeba vstupenky na festivaly Benátská noc nebo O2 Sázavafest.

Benátskou noc v příštím roce čeká osmnáctý ročník, který bude probíhat od 30. července do 1. srpna na svém tradičním místě v obci Malá Skála na Liberecku. Už krátce po uvolnění do předprodeje byla podle organizátorů rozprodána tisícová limitovaná série nejlevnějších vstupenek, kterou teď následuje další. Lístky z druhé série jsou do vyprodání k dostání za cenu 750 Kč (+ popl.), a to v předprodejních sítích Ticketstream a Eventim.

O2 Sázavafest proběhne v roce 2010 podesáté, a to v termínu od 5. do 7. srpna v Kácově na Kutnohorsku. Cenově zvýhodněné vstupenky stojí 500 Kč (+ popl.) a jsou taktéž početně omezeny. V tomto případě předprodej zajišťuje síť Ticketpro. S festivalem je zároveň od minulého týdne spjata i nově otevřená restaurace Festovna v Praze na Letné. „Bude zde kniha přání a stížností, kam může každý napsat, co by rád v Kácově měl, či neměl, budou se zde pořádat autogramiády a podávat festivalové pochutiny,“ říká pořadatel Sázavafestu Pavel Kloupar.

Benátská noc, Malá Skála, 30. 7. – 1. 8. 10
O2 Sázavafest, Kácov, 5. – 7. 8. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Festivaly-Sazavafest-a-Benatska-noc-spustily-predprodej-listku-na-pristi-rok~26~listopad~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.