muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyFestival Zimní Masters of Rock zveřejnil první jména

12.4.2013 | Autor: Jan Simandl | sekce: festivaloviny

Kamelot

Listopadový bratříček velkého letního open-air festivalu Masters of Rock odtajnil první dvě kapely, jež v rámci večera vystoupí a které budou zřejmě headlinery celé akce. Ačkoliv kompletní sestava není známa, můžeme si udělat přibližný obrázek o line-upu.

První skupinou je americká pětice Kamelot. Ta se proslavila mixem klasického power-metalu s orchestrálními prvky, na kontě má deset studiových alb, přičemž to poslední pojmenované Silverthorn je z loňského roku.

Druhou kapelou jsou finští Children of Bodom. Ti za několik málo týdnů vydávají nové album Halo of Blood, o němž se dočtete více zde. Každopádně Children of Bodom slibují pořádnou metalovou smšť.

Vstupenky jsou k dostání od 590 korun, cena platí do konce srpna. Seženete je třeba na stránkách pořadatelské agentury či v obvyklých předprodejních sítích.

Zimní Masters of Rock, Zlín – Zimní Stadion Luďka Čajky, 23. 11. 13
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Festival-Zimni-Masters-of-Rock-zverejnila-prvni-jmena~12~duben~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.