muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyFestival Pozdní sběr podpoří Dětské krizové centrum (+ soutěž)

13.11.2007 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Imodium

Imodium

foto: Warner

Pražský klub Rock Café se tuto sobotu stane dějištěm čtvrtého ročníku charitativního festivalu Pozdní sběr, který si klade za cíl finančně podpořit Dětské krizové centrum, zabývající se problematikou týraných, zneužívaných a zanedbávaných dětí.

>> Soutěž o 3 volné vstupy na festival zde

Během programu, který odstartuje po patnácté hodině, vystoupí skupiny Miou Miou, Imodium, Eggnoise, Bengas, Folk3mail, zpěvačka Natalie Kocab nebo písničkáři Václav Koubek a Selfbrush.
Vedle toho festival svým návštěvníkům nabídne i nehudební aktivity, jako třeba tanec, výtvarné dílny či módní přehlídka.

„Pozdní sběr – také proto, že se pokusíme „nasbírat“, co nejvíce peněz a odevzdat je Dětskému krizovému centru. To znamená, že si všichni příchozí nejen krásně užijí podzimní sobotní den, ale navíc svou návštěvou přispějí na dobrou věc,“ říkají k myšlence festivalu jeho pořadatelé.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti Ticketstream.

Pozdní sběr, Praha – Rock Café, 17. 11. 07
Profil festivalu na Muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Festival-Pozdni-sber-podpori-Detske-krizove-centrum-soutez~13~listopad~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.