muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyFestival Music In The Park ve Stromovce už o příštím víkendu

11.7.2006 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Music In The Park 2006

Music In The Park 2006

V sobotu 22. července proběhne v pražské Stromovce první ročník festivalu Music In The Park, na kterém vystoupí irská zpěvačka Sinead O´Connor, americká gospelová legenda Blind Boys of Alabama, nebo Maceo Parker.

První ročník festivalu bude jednodenní, ale i přesto přinese návštěvníkím 12 hodin živé hudby na dvou pódiích. Kromě již zmíněných hvězd se diváci mohou těšit také na spojení klasické bluesové hvězdy s jedním z nejslavnějších rockových kytaristů – James „Blood“ Ulmer a Vernon Reid známý z Living Colour.
České barvy budou hájit Jiří Suchý, Vladimír Mišík & ETC, Radim Hladík se svým Blue Effectem, nebo Žlutý pes.

„Rádi bychom vytvořili novou pražskou tradici. Praha je krásná a věříme, že všichni, kteří budou tuto červencovou sobotu v Praze vyrazí do Stromovky s celou rodinou,“ přeje si Russell Katz z pořádající agentury Innervisions.

Vstupenky v předprodeji v sítích Ticketpro a Ticketstream.

Music In The Park, Praha – Stromovka, 22. červenec 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Festival-Music-In-The-Park-ve-Stromovce-uz-o-pristim-vikendu~11~cervenec~2006/

Komentáře

celkový počet: 3

Radek  Prodam dve vstupenky
gd  Re: Prodam dve vstupenky
MK  Re: Prodam dve vstupenky

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.