muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyFestival Mezi ploty v tomto roce oslaví „plnoletost“

7.5.2009 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Mezi Ploty

Mezi Ploty

Benefiční festival Mezi ploty má před sebou svůj osmnáctý ročník a organizátoři při příležitosti „plnoletosti“ chystají pro letošek retrospektivu toho nejzajímavějšího, co se v jeho historii odehrálo. Akce v průběhu května zavítá opět do tří psychiatrických léčeben, kde bude pro návštěvníky připraven bohatý multikulturní program. Už příští sobotu vše vypukne v Dobřanech u Plzně, týden na to se dění přesune do léčebny v brněnských Černovicích a vše vyvrcholí 30. a 31. května v pražských Bohnicích.

Na dvou hudebních scénách se bude hrát v Dobřanech, kde vystoupí mimo jiné The Prostitutes, - 123 min., Znouzectnost nebo Tleskač, a Brně, kde zahrají třeba Mňága a Žďorp, Prouza, Kill The Dandies! či Květy.
V Praze pak scén vyroste hned pět a vystřídají se na nich namátkou Dan Bárta & Illustratosphere, Sunshine, Divokej Bill, Horkýže slíže, Skyline, Švihadlo, Gulo Čar, Wohnout, Lenka Dusilová, Psí vojáci, Jiří Schmitzer, Tomáš Klus nebo Čankišou.

Všichni účinkující se vzdávají svého honoráře ve prospěch jednotlivých léčeben. Výtěžek potom poslouží na rozvoj kulturních a terapeutických aktivit.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti Ticketstream. Pro Dobřany a Brno platí cena 180 Kč, v případě Prahy pak 280 Kč za jednodenní lístek.

Mezi ploty, Dobřany – psychiatrická léčebna, 16. 5. 09
Mezi ploty, Brno – psychiatrická léčebna Černovice, 23. 5. 09
Mezi ploty, Praha – psychiatrická léčebna Bohnice, 30. – 31. 5. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Festival-Mezi-ploty-v-tomto-roce-oslavi-plnoletost~07~kveten~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.