muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyFestival Mezi Ploty odstartuje v Dobřanech

14.5.2008 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Mezi Ploty

Mezi Ploty

Benefiční festival Mezi Ploty se už po několik let snaží odstraňovat bariéry široké veřejnosti před tématy točícími se okolo psychiatrie a také v letošním roce návštěvníkům tří vybraných psychiatrických léčeben přinese bohatý program napříč kulturním spektrem od worshopů a výtvarných dílen přes divadlo až po hudbu.

První ze série festivalů proběhne už tuto sobotu v areálu psychiatrické léčebny v Dobřanech u Plzně, kde v rámci koncertního programu vystoupí namátkou skupiny Sunshine, UDG, Priessnitz nebo Jasná páka, a o týden později se přehlídka přesune do Brna, kde v tamní léčebně v Černovicích zahrají Gulo Čar, Peha, Polemic, či Květy.

Vrcholem bude tradičně dvoudenní festival v pražských Bohnicích, v jehož programu se 31. května a 1. června na čtyřech scénách vystřídají mimo jiné Meky Žbirka, Aneta Langerová, David Koller, kapely Wohnout, Pražský výběr II, Sto zvířat, Švihadlo, Jablkoň, Bratři Orffové, hip-hopoví PSH anebo zpěvačka Iva Frühlingová.

Předprodej vstupenek zajišťuje síť Ticketstream.

Mezi Ploty, Dobřany u Plzně – psychiatrická léčebna, 17. 5. 08
Mezi Ploty, Brno – léčebna Černovice, 24. 5. 08
Mezi Ploty, Praha – léčebna Bohnice, 31.5. – 1. 6. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Festival-Mezi-Ploty-startuje~14~kveten~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.