muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage

festivalyFestival Colours of Balkan Brass vypukne už zítra

8.5.2006 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Boban Markovič

Boban Markovič

V pražském klubu Roxy se zítra a ve středu uskuteční festival Colours of Balkan Brass, který nabídne divákům nejrůznější podoby balkánské dechovky, stylu, který si od uvedení ve filmech Emira Kusturici získal po celém světě obrovskou oblibu.

Headlinery prvního dne je francouzsko-srbská dechovka Slonovski Bal, headlinerem druhého dne pak král balkánské dechovky Boban Marković se svým synem Markem a jejich Orkestarem.

Festival se díky jejich účasti či party DJ Shantela, nejlepšího evropského DJ, který spojuje elektronickou a balkánskou hudbu, stane svátkem pro všechny milovníky balkánské dechovky či východoevropské hudby obecně.

Vstupenky v předprodeji jsou v sítích Ticketpro a Ticketstream jak jednodenní vstupenky (9. 5.: 300,- Kč, 10. 5.: 400,- Kč), tak i zvýhodněné dvoudenní permanentky za 550,- Kč. Slonovski Bal i Boban i Marko Marković Orkestar zahrají minimálně hodinu a půl a proto oba večery začínají již v 19 hodin.

Colours of Balkan Brass, Praha – Roxy, 9. a 10. květen 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Festival-Colours-of-Balkan-Brass-vypukne-uz-zitra~08~kveten~2006/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.