muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyFestival České hrady.CZ po roce opět láká na hudbu a památky

8.7.2009 | Autor: PR | sekce: festivaloviny

České hrady.cz

České hrady.cz

Organizátoři festivalu České hrady.CZ v rámci jubilejního pátého ročníku rozšiřují festival o další prázdninový víkend. Festival zahájí na Točníku během druhého prázdninového víkendu (10. – 11. 7) a přes Kunětickou horu, Švihov a Bezděz doputuje až na hrad Rožmberk (7. – 8.8.).

Program letos nabízí například společná vystoupení Divokýho Billa s Čechomorem, koncerty Chinaski, Wohnout, Monkey Business, Vypsané fixy, Davida Kollera, Sunshine nebo Dana Bárty. Poprvé na festivalu vystoupí Bratři Ebenové a vyroste třetí pódium s divadelním a hudebním programem pro děti i dospělé v režii Kašpárka v rohlíku. České hrady.CZ se také zapojují do projektu Na kole za památkami a historií, pozvání na festival tak patří letos i cyklistům.

Festival je koncipován tak, že v pátek od 18 hodin otevírá své brány přímo v hradních prostorách, ve kterých se vystřídají hudebníci jako David Koller & Band, Bratři Ebenové, Dan Bárta & Illustratosphere nebo Sunflower Caravan. Festival jako každoročně pořádá páteční hradní karneval v maskách, z nichž nejlepší bude během večera odměněna. Sobotní program pak začíná už v 11 hodin a odehrává se většinou v podhradí na třech velkých pódiích. Tam už vystoupí většina předních českých kapel.

Vstupenky lze koupit v předprodeji sítě Ticketstream.

České hrady.CZ, Točník, 10. – 11. 7. 09
České hrady.CZ, Kunětická hora, 17. – 18. 7. 09
České hrady.CZ, Švihov, 24. – 25. 7. 09
České hrady.CZ, Bezděz, 31. 7. – 1. 8. 09
České hrady.CZ, Rožmberk, 7. – 8. 8. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Festival-Ceske-hradyCZ-po-roce-opet-laka-na-hudbu-a-pamatky~08~cervenec~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.