přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyFestival Beseda u bigbítu: k dvacetinám zahrají Hidden Orchestra a Three Trapped Tigers

18.4.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Hidden Orchestra

Hidden Orchestra

Kulaté dvacáté jubileum letos oslaví sympatický alternativní festival Beseda u bigbítu. Z programu, který se bude odehrávat 3. a 4. srpna jako obvykle v Topolovém hájku v Tasově u Veselí nad Moravou, jsou známa jména prvních dvou zahraničních a několika domácích hostů.

Mezi hlavní lákadla festivalu bude patřit skotská electro-jazzová formace Hidden Orchestra, která před nedávnem vystoupila v Praze a Brně. Sekundovat jí bude další ostrovní naděje, noise-rocková formace Three Trapped Tigers.

„Edinburský objev Hidden Orchestra staví na kombinaci jazzu, klasiky, drum’n’bassu a rocku. Londýnské trio Three Trapped Tigers je zase odpovědí na to, jak by mohlo vypadat společné hraní Aphexe Twina a Boards of Canada, kdyby natočili album s klasickými rockovými nástroji,“ shrnují pořadatelé festivalu na svém facebookovém profilu.

Z domácí scény se představí špička současné alternativy jako žánrové hranice bořící rapper Bonus, elektronické duo Prince of Tennis, producent Floex, folkaři Jablkoň nebo hip-hopeři Prago Union.

Beseda u bigbítu, Tasov u Veselí nad Moravou - Topolový hájek, 3. - 4. 8. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Festival-Beseda-u-bigbitu-na-20-vyroci-zahraji-Hidden-Orchestra-a-Three-Trapped-Tigers~18~duben~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.