muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyFestival Babí léto podvacáté a naposledy

7.9.2009 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Už jsme doma

Už jsme doma

foto: Jiří Volejník

V areálu bohnické psychiatrické léčebny, která si mimochodem připomíná sté výročí od svého otevření, se tuto sobotu uskuteční festival Babí léto. Půjde o jeho dvacátý a zároveň – jak alespoň uvádí jeho pořadatelé – poslední ročník: „K tomuto rozhodnutí nás vedla skutečnost, že za současných podmínek (ekonomických, technických či společenských) není možné realizovat festival Babí léto v psychiatrické léčebně Bohnice v podobě podle našich představ.“

Program letošního ročníku Babího léta bude přehlídkou uplynulých 20 let. Jednotlivé roky v programu představují hudebník, kapela nebo soubor, který v tom kterém roce v Bohnicích vystupoval. Z konkrétních jmen programu zmiňme třeba Už jsme doma, BOO, MCH Band, Krásné nové stroje, Hm…, New kids underground, Jiří Schmitzer, Jiří Dědeček, Vladimír Merta, ale také skupiny OTK nebo Deverova chyba.

Vedle toho bude připraven doprovodný program, který zahrne divadla, taneční vystoupení, diskuze, výstavu, výtvarné dílny a mnoho dalšího. Všichni účinkující oslovení Unijazzem se vzdali honoráře a na Babim létě vystoupí benefičně.

Vstupenky budou k dostání na místě za symbolických 80 Kč.

Babí léto, Praha – psychiatrická léčebna Bohnice, 12. 9. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Festival-Babi-leto-podvacate-a-naposledy~07~zari~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.