muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyFestival Alternativa: Akron/Family i bokovky členů Swans, Einstürzende Neubauten, Bad Seeds a Black Mountain

23.9.2011 | Autoři: redakce, Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Akron/Family

Akron/Family

Ve druhé polovině listopadu bude v pražských klubech probíhat 19. ročník festivalu Alternativa. Prozatím pořadatelé odkryli alespoň program jednoho z večerů. Ve středu 23. listopadu se v nově otevřeném klubu Hoodoo v Korunní ulici představí kapela Akron/Family a spolu s ní několik zajímavých bočních projektů muzikantů známých z řady zavedených kapel.

Akron/Family se do naší metropole vrátí dva roky po dvojkoncertu s dnes již zesnulým Jay Reatardem v Matrixu, tentokrát s letošním albem S/T II: The Cosmic Birth and Journey. Tvorba americké kapely zní jednou jako freejazzové kombo, jindy zase jako freakfolkové sdružení, používají elektroniku, gospelové vlivy, tvrdě metalické riffy nebo raveové rytmy.

Kromě nich během večera vystoupí projekt americké performerky Danielle dePicciotto a Alexandera Hackeho (Einstürzende Neubauten) Hitman's Heel, nadžánrová formace Les Hommes Sauvages spojující mimo jiné i Kristofa Hahna (Swans, Angels of Lights), Violu Limpet (The Tumbling Hearts) a Thomase Wydlera (The Bad Seeds) a do třetice projekt Pink Mountaintops - bokovka Stephena McBeana z Black Mountain.

Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 390 Kč (+ popl.), na místě pak za 490 Kč.

Akron/Family, Praha - HooDoo, 23. 11. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Festival-Alternativa-AkronFamily-i-bokovky-clenu-Swans-Einsturzende-Neubauten-Bad-Seeds-a-Black-Mountain~23~zari~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.