muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyElectronic Beats v Bratislavě: Lamb, Apparat, WhoMadeWho a DJ set Miike Snow

15.9.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Lamb, Praha, 30. 07. 09

Lamb, Praha, 30. 07. 09

foto: Lukáš Janičík

Putovní festival Electronic Beats zavítá v polovině příštího měsíce do slovenské metropole. Zatímco například Praha akce pod touto hlavičkou hostí poměrně často, do Bratislavy se vrátí po třech letech. Kdy a kde? 15. října v MMC.

Mezi headlinery budou patřit britští trip-hopeři Lamb, kteří se na Slovensko vrátí po koncertu na letošní Pohodě, a německý producent Apparat v doprovodu živé kapely. Oba hlavní tahouni představí své letošní albové novinky - Lamb desku 5 ze začátku roku a Apparat s na konec září připravovanou The Devil's Walk.

Program dále láká na dánskou electro-popovou formaci WhoMadeWho a Christiana Karlssona a Pontuse Winnberga - dvojici ústředních členů švédské indie-popové kapely Miike Snow, kteří se představí v DJském setu.

Vstupenky momentálně stojí € 13 a je možné je zakoupit prostřednictvím tixy.sk.

Electronic Beats, Bratislava (SK) - MMC, 15. 10. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Electronic-Beats-v-Bratislave-Lamb-Apparat-WhoMadeWho-a-DJ-set-Miike-Snow~15~zari~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.