muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyElectronic Beats Festival zná svůj náhradní termín

27.11.2007 | Autor: Petr Bořuta | sekce: festivaloviny

Underworld

Underworld

Akce s názvem Electronic Beats Festival, jež se neodehrála v původním říjnovém termínu kvůli nemoci jednoho z členů vystupující skupiny Underworld, již zná svůj náhradní termín. Je jím 9. únor.

Původně měl Veletržní palác otevřít své brány 27. října, avšak nedlouho před tímto datem management skupiny Underworld oznámil, že jeden z členů je těžce nemocen, a kapela je tak nucena přeložit své evropské turné. Tím padem došlo i k přesunu festivalu Electronic Beats. Nyní se návštěvníci mohou na stejný line-up, tedy Booka Shade, Alter Ego, Underworld, THE MAN no.9 DJ Josef Sedloň, DJ Ladida, těšit až do 9. února, kdy festival od 19:30 vypukne.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Zájemci o vrácení vstupného mohou odevzdat lístky na pobočkách sítě Ticketpro.

Electronic Beats Festival, Praha – Veletržní palác, 9. 2. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Electronic-Beats-Festival-zna-svuj-nahradni-termin~27~listopad~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.