muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyDvacet začínajících kapel si zahraje na United Islands

11.5.2006 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Placebo

Placebo

Pod hlavičkou multižánrového festivalu United Islands of Prague, který se uskuteční v červnu na pražských ostrovech, byla vyhlášena soutěž United Islands of Talents, která dá příležitost vyniknout začínajícím kapelám.

Do finále soutěže postoupí dvacet kapel, které se utkají na internetu a prostřednictvím SMS o hlasy fanoušků. Tři nejlepší formace pak dostanou příležitost své umění předvést na hlavních pódiích festivalu, společně s dalšími hvězdami, jako jsou Placebo, Khaled či Medeski, Martin & Wood. Dalších 17 kapel v pořadí bude ve dnech 17. až 21. června 2006 hrát na samostatné scéně soutěže.

Kapely se mohou registrovat prostřednictvím tohoto odkazu.
Internetové a SMS hlasování bude ukončeno 26. května a konečné výsledky soutěže budou zveřejněny prostřednictvím 31. května.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Dvacet-zacinajicich-kapel-si-zahraje-na-United-Islands~11~kveten~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.