muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyDub FX, Paula i Karol, Hanne Kolstø a vzpomínka na Falca na Sázavafestu

15.2.2013 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Dub FX

foto: Sázavafest

Už od podzimu je známo, že festival Sázavafest se pro letošek opět stěhuje na nové místo. První zahraniční jména hostů, kteří se mezi 1. a 3. srpnem představí v zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou, se ale odtajňují teprve nyní.

Mezi jinými dorazí například beatboxer, rapper a zpěvák Dub FX z Austrálie, expetimentálně-popová zpěvačka Hanne Kolstø z Norska, electro-swingová trojice Lyre Le Temps z Francie, folk-popová dvojice Paula i Karol a experimentátoři All Sounds Allowed z Polska nebo eurodanceový producent Jasper Forks z Německa.

Při příležitosti patnáctého výročí úmrtí rakouského zpěváka Falca na Sázavafest zavítají členové jeho doprovodné kapely a pod hlavičkou Falco Tribute Band odehrají set složený ze zpěvákových hitů.

Z domácích jsou pro tuto chvíli potvrzeni Tata Bojs, Kryštof, nový projekt členů Support Lesbiens Portless, dále Vypsaná fixa, Blue Effect, Visací zámek, Mandrage, UDG, Xindl X či Jiří Schmitzer, Slovensko zastoupí No Name, Peter Bič Projekt a Celeste Buckingham.

Aktuální cena vstupenek platná do 19. února činí 550 Kč, poté se cena zvýší na 690 Kč. Předprodej zajišťuje síť Ticketportal.

Sázavafest, Světlá nad Sázavou - zámecký lesopark, 1. - 3. 8. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Dub-FX-Paula-i-Karol-Hanne-Kolst-a-vzpominka-na-Falca-na-Sazavafestu~15~unor~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.