muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyDovolená na Jadranu a festival v jednom? Terraneo startuje už začátkem srpna

26.7.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Terraneo 2012

Jadran je u českých turistů pečený. Je ale libo krom válení se u pláže poslouchat i hudbu? Přesně to už brzy nabídne druhý ročník festivalu Terraneo, který proběhne od 6. do 10. srpna v jihochorvatském Šibeniku.

Festival se koná netradičně od úterka do čtvrtka, v pátek přinese ještě afterparty na menších scénách, ale především od pondělka do soboty nabídne možnost kempování. Nabízí se tak vcelku unikátní příležitost strávit týden dovolené u moře a dopřávat si přitom festival plný především alternativní muziky.

Už dřve jsme psali o účasti The XX, The Ting Ting Tings, Th Horrors, Friendly Fires, Digitalism, The Notwist, Swans, podobně jako Anny Calvi či Future Islands. Tím však soupiska nekončí, naopak se stačila rozšířit ještě o řadu dalších zajímavých jmen.

Mezi headlinery se zařadili hip-hopoví The Roots a elektronické duo Thievery Corporation. Nebudou však chybět ani britské kytarovky The Vaccines, Wild Beasts, Future of the Left a We Were Promised Jetpacks, post-rockeři 65daysofstatic, electro-swingový Parov Stelar Band nebo DJ set Groove Armady.

Příznivce nezávislého rocku pak potěší Stephen Malkmus z legendárních Pavement se svou nynější kapelou The Jicks či The Jon Spencer Blues Explosion, ty, jenž holdují současné nezávislé scéně, pak třeba indie-popové duo Yip Deceiver s Davem Piercem z of Montreal, folktronický písničkář Dan Mangan nebo experimentující písničkářka Tune-Yards.

Lístky je možné zakoupit v předprodeji za € 58, příplatek za kemping vyjde na € 26. Informace o možnostech pořízení vstupenek naleznete na stránkách festivalu.

Terraneo festival, Šibenik (HR), 7. - 9. 8. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Dovolena-na-Jadranu-a-festival-v-jednom-Terraneo-startuje-uz-zacatkem-srpna~26~cervenec~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.