muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyDonauinselfest: Snow Patrol a Razorlight o příštím víkendu zadarmo ve Vídni

21.6.2009 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Gary Lightbody/Snow Patrol

Gary Lightbody/Snow Patrol

foto: Filip Drábek

Ve městě je řeka, na ní ostrov a na něm festival se vstupem zdarma, připomíná vám to něco? V české metropoli proběhl o právě končícím víkendu United Islands of Prague a v rakouské se bude obdobná akce odehrávat o tom příštím, ovšem v o něco větším měřítku.

Hostit ji bude rozsáhlý vídeňský ostrov Donauinsel, kde od pátku 26. do neděle 28. června na více než deseti scénách vystoupí okolo dvou stovek účinkujících, mezi nimiž budou současné rockové kapely, stejně jako hrdinové diskotékových parketů 80. let nebo dechovka.

V úvodní den na Donauinselfestu vystoupí mimo jiné švédsko-britká kytarovka Razorlight nebo američtí pop-rockeři Daughtry, v sobotu pak zase britská kapela Snow Patrol, neo-souloví Belleruche, zpěvačka a DJka Sonique v koncertním i DJském setu, němečtí indie-troničtí The Notwist a ze zcela odlišného soudku dokonce i neúnavní „hyper hyper“ Scooter. Z programu posledního dne stojí za zmínku třeba legendární rockeři Melvins ze Spojenách států nebo domácí trip-hopeři Sofa Surfers.

Naším žhavým tipem je ovšem stage rádia Arabella, na které budou pohromadě k vidění takové skvosty, jako třeba No Mercy, Sidney Youngblood nebo Goombay Dance Band. Dejte si YouTube a budete mít jasno.

Donauinselfest, Wien (AT) - Donauinsel, 26. - 28. 6. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Donauinselfest-Snow-Patrol-a-Razorlight-o-pristim-vikendu-zadarmo-ve-Vidni~21~cerven~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.