muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyDo uzávěrky soutěže kapel Sázavafest Battle 2011 zbývá poslední týden

4.4.2011 | Autor: Muzikus PR | sekce: festivaloviny

Sázavafest Battle 2011

Sázavafest Battle 2011

Nezadržitelně se blíží léto a s ním i velké open air festivaly včetně Sázavafestu. Právě s ním Muzikus.cz tradičně pořádá soutěž Sázavafest Battle, která je otevřena všem talentovaným kapelám i sólistům. Pokud si právě vy chcete na festivalu zahrát a dosud jste se nepřihlásili, měli byste tak rychle učinit. Na přihlášení totiž máte poslední týden.

Z kapel, které se do 10. dubna přihlásí, budou porotou určeny dvě, které rovnou získají hrací čas na Sázavafestu, a dalších osm, z nichž ještě jednoho vítěze určí svým hlasováním fanoušci.

Podmínkou pro účast v soutěži je autorská tvorba a vystavení hudebních mp3 nahrávek, které budou všem hudebním fanouškům k dispozici k volnému poslechu a stažení na portálu Muzikus.cz a na jejichž základě se bude porota rozhodovat. Pokud interpret na portálu svou prezentaci doposud nemá a soutěže se přesto chce zúčastnit, může si ji po registraci vytvořit.

Sázavafest se uskuteční od 4. do 7. srpna v Benešově a jeho hvězdami budou kapely Hurts, Alphaville, The Subways, Nouvelle Vague, Jazzanova, Belleruche, Kosheen, Irie Révoltés nebo Mad Heads XL.

Kompletní informace o soutěži včetně postupu přihlášení a časového harmonogramu najdete na adrese sazavafest.muzikus.cz.

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Do-uzaverky-souteze-kapel-Sazavafest-Battle-2011-zbyva-posledni-tyden~04~duben~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.