muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyDo letošních AkropolisMultimediale s Modeselektor zbývá týden

19.2.2009 | Autor: PR | sekce: festivaloviny

AkropolisMultimediale 2009

AkropolisMultimediale 2009

To nejlepší z britské A/V platformy Onedotzero nebo proslulé německé experimentátory Modeselektor a Pfadfinderei představí letošní AkropolisMultimediale. Jak jsme již informovali, akce se uskuteční v pátek 27. a sobotu 28. února v pražském Paláci Akropolis.

Londýnská produkční skupina Onedotzero patří k nejznámějším světovým představitelům práce s pohyblivou grafikou . A právě z jejich přelomové DVD série krátkometrážní a klipové tvorby uvidí návštěvníci to nejlepší.

Berlínská dvojice Gernot Bronsert a Sebastian Szary neboli Modeselektor nejsou pro domácí fanoušky klubové hudby vůbec neznámí. Jejich energický a inovativní mišmaš klubového electra, aktuálních hiphopových beatů a humoru si získal posluchače na celém světě. Další rozměr vystoupení Modeselektor dává vizuální doprovod VJského týmu Pfadfinderei, dalších legend berlínské klubové scény.

Předprodej lístků probíhá v sítí Ticketpro a v kavárně paláce Akropolis.

AkropolisMultimediale, Praha – Palác Akropolis, 27. – 28. 2. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Do-letosnich-AkropolisMultimediale-s-Modeselektor-zbyva-tyden~19~unor~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.