muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyDo festivalu Rock for People zbývá jen pár dnů

25.6.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

 fotogalerie

Manu Chao

Manu Chao

Dvanáctý ročník festivalu Rock for People je na spadnutí. Od 4. do 6. července bude Českým Brodem opět znít hudba mnoha stylů a žánrů, a to nejen rocku, jak by se podle názvu festivalu mohlo zdát.

Velkým tahákem letošního ročníku bude Francouz Manu Chao s doprovodným Radio Bemba Sound Systemem. Představí se také američtí Fun Lovin‘ Criminals, melancholičtí irští pohodáři The Frames v čele s Glenem Hansardem, britské trip-hopové duo Mattafix, v rytmu ska to rozjedou opěvovaní New York Ska Jazz Ensemble, příznivce reggae jistě potěší mexičtí Los Del Abajo a zastaví se i belgická kytarovka Malibu Stacy, či americké hardcoreové party Agnostic Front a Madball.

Barvy domácích budou letos krom řady dalších hájit Čechomor, Aneta Langerová, Gaia Mesiah, Mňága a Žďorp, Ohm Square, Priessnitz, Wohnout, Skyline, Southpaw, Sto zvířat, Sunshine, The Aribags, Egotrip, Yellow Sisters, nebo skupina Divokej Bill, která zde v závěrečný festivalový den natočí live DVD.

To vše se odehraje na dvou hlavních open-air a dvou krytých scénách. Pro brzké příchozí bude i letos připraven Večírek pro nedočkavé, který se uskuteční již 3. července, kdy bude program probíhat na jedné ze scén.

ke stažení:
>> kompletní časový line-up festivalu
>> vlakový jízdní řád doplněný o posilové spoje

Vstupenky zakoupíte v předprodejní síti Ticketpro za 690 Kč, na místě pak za 800 Kč.

Rock for People, Český Brod - atletický stadion a přilehlá louka, 4. - 6. červenec 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Do-festivalu-Rock-for-People-zbyva-jen-par-dnu~25~cerven~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.