muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyDnešním warm-upem v Kácově startuje letošní Sázavafest

29.7.2009 | Autor: PR | sekce: festivaloviny

O2 Sázavafest 2009

O2 Sázavafest 2009

Ačkoliv letošní ročník Sázavafestu začíná oficiálně až zítra, už dnes se do středočeského Kácova začínají sjíždět první návštěvníci, pro které je připraven warm-up, který je má rozehřát na hlavní hvězdy festivalu, mezi nimiž kupříkladu Moby, Speed Caravan, Freak Power, Jimmy Somerville nebo Die Happy.

Program warm-upu se odehrává na scéně, která je umístěna v areálu místního zámku. Na ní se bude hrát nejen dnes, ale až do soboty, a to za dobrovolné vstupné. Výtěžek z něj poslouží na opravu této dominanty obce.

K dopravě do Kácova mohou návštěvníci festivalu využít vlakových spojů, jejichž kapacita bude na tratích z Čerčan a Světlé nad Sázavou posílena. Novinkou je " target="_blank">festivalová taxislužba, která návštěvníky na místo konání dopraví z Prahy nebo Kutné Hory.

Další festivalové novinky jsou z ranku atrakcí: hudební fanoušci se budou například moci podívat na areál a okolí z vrtulníku, nebo využít písečnou pláž, která se bude nacházet přímo ve festivalovém areálu.

O2 Sázavafest, Kácov – Malá strana, 30. 7. – 2. 8. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Dnesnim-warmupem-v-Kacove-startuje-letosni-Sazavafest~29~cervenec~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.