muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivaly„Děti Szigetu“ Volt a Balaton Sound představují první headlinery

11.3.2009 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Röyksopp

Röyksopp

O tom, že největším maďarským festivalem je týden trvající Sziget, není pochyb. Zatímco ale megalomanská srpnová akce na potvrzení svých letošní headlinerů stále čeká, její pořadatelé potvrzují první headlinery pro dvojici menších červencových festivalů, konajících se pod rovněž pod jejich hlavičkou.

Prvním z nich bude od 1. do 4. července proběhnuvší festival Volt ve městě Sopron na maďarsko-rakousko-slovenském pomezí. Podobně jako řada dalších evropských festivalů návštěvníkům nabídne znovuobnovené Limp Bizkit, ale také Marilyna Mansona a Franz Ferdinad. V koncertních setech se představí také francouzský elektronický producent Laurent Garnier a britští Freestylers, v DJském pak LTJ Bukem & MC Conrad.

Balaton Sound, který se koná – jak už název napovídá – u jezera Balaton v Zamárdi, na Volt naváže hned týden poté, konkrétně od 9. do 12. července. Programu bude vévodit elektronická hudba, kterou zastoupí především velikáni 90. let jako Američan Moby, britští Underworld nebo norští Röyksopp. Kromě nic zde zahrají i kultovní němečtí Kraftwerk a plejáda DJů: dvojice Thievery Corporation a dále Erick Morillo, Carl Cox, David Guetta a Richie Hawtin.

Informace o možnostech předprodeje vstupenek naleznete na stránkách jednotlivých festivalů.

Volt Fesztivál, Sopron (HU), 1. - 4. 7. 09
Balaton Sound, Zamárdi (HU), 9. - 12. 7. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Deti-Szigetu-Volt-a-Balaton-Sound-predstavuji-prvni-headlinery~11~brezen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.