muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyDesátá Stodola připomene nedožité šedesátiny Michala Tučného

23.8.2007 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Stodola Michala Tučného 2007

Stodola Michala Tučného 2007

Návštěvníci desátého ročníku festivalu Stodola Michala Tučnéhov Hošticích u Volyně si tuto sobotu připomenou nedožité šedesáté narozeniny známého místního zpěváka.

Festival se vrací do své původní jednodenní podoby s tím, že pro nedočkavce bude v pátek připravena večerní zábava s reprodukovanou hudbou na přání a divadelním představením.
V rámci odpoledního sobotního programu potom vystoupí mimo jiné skupiny Kryštof, Greenhorns, Vladimír Mišík & ETC, zpěvačka Věra Martinová společně s Jamie Marshallem, Slávek Janoušek či plzeňští Mandrage.
Večerní část programu bude tradičně zaměřena na Tučného písně, které zazpívají Ondřej Hejma, Ilona Csáková, Petr Bende, Pavlína Jíšová, nebo Ivan Hlas.

Vstupenky na festival jsou k dostání v síti Ticketstream za 360 Kč, na místě pak budou stát 400 Kč.
Výjimku ale podle informací pořadatelů tvoří ti, kteří mají číslici šedesát v roce svého narození: „Vzhledem k tomu, že se na letošním 10. ročníku festivalu Stodola Michala Tučného 2007 vzpomíná na nedožitých 60 let Michala Tučného, je pro všechny, kteří mají ve svém datu narození číslici "60" ( např. 1760 , 1860, 1960, atd.) vstup zdarma. Tato 100% sleva je možná pouze na místě festivalu po předložení platného občanského průkazu.“

Stodola Michala Tučného, Hoštice - letní amfiteátr, 25. 8. 07
Profil festivalu na Muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Desata-Stodola-pripomene-nedozite-sedesatiny-Michala-Tucneho~23~srpen~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.