muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyDebutní ročník festivalu V9kend mění koncept

4.2.2008 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

V9kend 2008

V9kend 2008

Na přelom února a března ohlášený pražský festival V9kend se oproti původním plánům dočká několika zásadních změn. Týkají se místa konání akce, termínu i samotného programu.

„Párty V9kend jsme museli přesunout z původně zamýšleného prostoru Veletržního paláce do klubů Abaton, Retro, Radost FX a Kino Aero. Z púvodně plánovaných 2 dní se tak V9kend roztáhne na celkem čtyři dny,“ říkají pořadatelé akce, kteří na ni původně chtěli přivést mimo jiné i Timo Maase nebo M.A.N.D.Y.

V9kend nakonec odstartuje už ve čtvrtek 28. února speciálním dílem klubové party FX Bounce v Radost FX, na kterém zahraje americký hip-hopový producent a DJ Tony Touche.
Hlavní část programu ale bude teprve následovat: pátek bude v prostoru Abaton patřit především populárnímu berlínskému producentu Apparatovi a zpěvačce Ellen Allien a sobotní program v Retro Music Hall pak Daddymu G. z Massive Attack a jaopnskému DJi Krushovi.
Celou akci by měla zakončit nedělní projekce filmu Control o Ianu Curtisovi z Joy Division.

Vstupenky na čtvrteční část programu budou k dostání pouze na místě, na pátek a sobotu jsou k dostání v předprodejní síti Ticketpro.

V9kend, Praha – různá místa, 28. 2. – 2. 3. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Debutni-rocnik-festivalu-V9kend-meni-koncept~04~unor~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.