přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyČtvrtek v pražských klubech ovládne multižánrová Párty Václav

27.9.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Párty Václav

Párty Václav

Před rokem začala v Česku a na Slovensku vycházet místní mutace kulturně-lifestylového magazínu Vice a při té příležitosti se v klubech v centru Prahy odehrál minifestival Vice Start Party. Dvanáct měsíců poté teď přichází její pokračování s podtitulem Párty Václav, která se ponese v obdobném duchu: obsadí kluby v centru metropole a nabídne žánrově pestrý koncertní i DJský program s volným vstupem. Vše se odehraje už tento čtvrtek 28. září.

Zajímavý program se chystá třeba do prostoru NoD, jehož dramaturgie byla svěřena do rukou kolektivu A.M.180. Zde zahraje třeba švédský lo-fi indietronický projekt Tar… Feathers, který už se na našich pódiích představil několikrát, nebo berlínská dvojice Sissters.

V podzemní též budovy, v klubu Roxy, zahrají pro změnu ověření WWW a nadějná slovenská dvojice Pjoni & Ink Midget, kapelám Nauzea Orchestra, Vees a Shogun Tokunawa bude patřit klub Chapeau Rouge, noise v mnoha jeho podobách předvedou v klubu K4 Napalmed, Marius Konvoj nebo Depakine Chrono a písničkáři – mj. Justin Lavash, Niceland nebo Jiří Konvrzek - obsadí scénu v Prague Beer Museu.

Kompletní program akce naleznete na stránkách partyvaclav.cz.

Párty Václav, Praha – různá místa, 30. 9. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Ctvrtek-v-prazskych-klubech-ovladne-multizanrova-Party-Vaclav~27~zari~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.