muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyČeské a moravské hrady i letos ožijí hudbou

29.6.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

České hrady.cz 2010, Švihov

České hrady.cz 2010, Švihov

foto: 4press

Tradiční putovní festival České hrady.cz a jeho mladší sourozenec Moravské hrady.cz jsou na startovní čáře dalšího ročníku. Během léta zavítají na celkem osm hradů a zámků, kde nabídnou vystoupení populárních domácích kapel.

Prvním hradem, kam festival zavítá, bude 8. a 9. července jihočeský Rožmberk. Poté bude až do konce letních prázdnin, víkend co víkend, putovat po památkách napříč celou republikou. Fanoušci budou moci vyrazit na Točník (15.-16. 7), Švihov (22.-23. 7.), Kunětickou horu (29. - 30. 7.), Bezděz (5. - 6. 8.), do Hradce nad Moravicí (12. - 13. 8.), na Bouzov (19. - 20. 8.) nebo do Valtic (26. - 27. 8.).

Z vystupujícíh se návštěvníci budou moci těšit na Davida Kollera, Kryštof, Wohnout, Support Lesbiens, kapelu Divokej Bill, Jiřího Schmitzera, Tata Bojs, Nightwork, Vypsaná Fixa, United Flavour, Sunshine, Please The Trees, Tomáše Kluse nebo projekt Kašpárek v rohlíku.

„Pátek vždy startuje komorněji a půldenní hudební program, který začíná hradním karnevalem, se často odehrává přímo v areálech jednotlivých památek od 18 hodin. V sobotu se od 11 hodin na dvou velkých pódiích, většinou v podhradí, vystřídá vždy devatenáct kapel a interpretů,“ vysvětlují pořadatelé.

Vstupenky při nákupu v předprodejní síti Ticketstream stojí ve všech případech shodně 200 Kč na páteční a 400 Kč na sobotní program, na místě bude cena o 50 Kč vyšší. V ceně jsou zahrnuty také prohlídky jednotlivých hradů.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Ceske-a-moravske-hrady-i-letos-oziji-hudbou~29~cerven~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.