muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyČasopis Vice vstupuje do Česka; k rozjezdu nadělí „festival“ s Vladimirem 518 i The Uniques

22.9.2009 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Vice Start Party, Praha - různá místa, 1. 10. 09

Vice Start Party, Praha - různá místa, 1. 10. 09

Kulturně-lifestylový urban měsíčník Vice, který vznikl v polovině 90. let v kanadském Montrealu a nyní vychází v bezmála třiceti zemích světa, zakrátko vstoupí i do Česka a na Slovensko. Jeho příchod poznamená v první říjnový den Vice Start Party, která v pražských klubech a barech představí takřka čtyři desítky kapel a DJs. Stejně jako časopis samotný bude i vstup na tuto akci zdarma.

Dění bude soustředěno do Dlouhé ulice a jejího okolí. V klubu Roxy vystoupí Vladimir 518 se svými hosty - Hugo Toxxxem a Kateřinou Winterovou z The Ecstasy of Saitnt Theresa -, o patro výš v galerii NoD pak zase folkktronicky-ambientní projekt dné nebo laptopová dvojice Table.

Největší kvantum živé muziky bude ale soustředěno v prostorách klubu Chapeau Rouge, kde se představí známí slovenští The Uniques, o něco méně provaření, zato nadějní shoegaze-postrockoví The Ills, ale i česko-kanadští Atlantic Cable a ryze domácí Houpací koně.

Z bohatého programu si zmínku zaslouží i M1 Lounge, kde bude vévodit pro změnu elektonika v podání Boycotlettes, DJe Ventolina, Moduretika či audio-vizuálního projektu 1A2V1. Navrch je na programu spousta DJů, kteří se budou o zábavu starat až do ranních hodin, a to nejen ve zmiňovaných klubech. Úplný program akce naleznete na stránkách vicestartparty.cz.

Vice Start Party, Praha - různá místa, 1. 10. 09

Vice

Kult Vice v sobě zahrnuje časopis zadarmo, internetovou TV, eventy, online i celej návod na svět, tak jak opravdu funguje. Vice už úspěšně nakazil 28 zemí a úspěšně promlouvá k téměř 20 miliónům mladých lidí. Česko-Slovenská spojka této globální sítě startuje v září 2009. A protože náš region vůbec ničím nevyniká, maximálně je atraktivní tím, že všechno tu znamená nic, ale každej je kutil, nimrod, nebo aspoň ví o někom, kdo sbírá helmy nebo má doma chemickou laboratoř, Vice neustále hledá náměty i zpracované příběhy - články, rozhovory, fotky, módu (vkusnou i hnusnou), videa - na lokální i globální publikování. (PR)
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Casopis-Vice-vstupuje-do-Ceska-k-rozjezdu-nadeli-festival-s-Vladimirem-518-i-The-Uniques~22~zari~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.