muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyCamouflage a Boban Markovic Orkestar na Sázavafestu

15.3.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Camouflage

Camouflage

Německá synthpopová legenda Camouflage a srbský Boban Markovic Orkestar budou hlavními taháky letošního ročníku festivalu Sázavafest. Ten proběhne od 3. do 6. srpna v areálu ostrova v obci Sázava na Benešovsku.

Camouflage, němečtí zástupci synthpopové vlny 80. let, jejichž vystoupení na Sázavafestu by mělo být jediným v České i Slovenské republice, zde představí svou novou desku, kterou v této chvíli dokončují a připravují k vydání. „Těsně před podpisem je exkluzivní smlouva pro Československo,“ uvádějí pořadatelé.

Materiál z nového, na podzim vydaného alba představí i „král“ balkánské dechovky Boban Markovic se svým synem Markem a jejich Orkestarem, a trojici doposud známých zahraničních hostů doplňují němečtí skáčkaři Yellow Umbrella.

Tuzemskou a slovenskou scénu na festivalu zastoupí mj. Tata Bojs s premiérou nového akustického setu, skupiny Monkey Business, Support Lesbiens, Mňága a Žďorp, Peha, Polemic, Gaia Mesiah, Sto zvířat, Ohm Square, nebo Skyline.
Chybět nebudou ani loňští účastníci SuperStar Petr Bende a Gába Al Dhábba, zpěvačka Ilona Csáková, jež vystoupí za doprovodu swingového orchestru, jazzový zpěvák Peter Lipa, či písničkář Jiří Schmitzer.
Hip-hop na festivalu zastoupí Peneři strýčka homeboye, Prago Union, nebo raper Gipsy.

Sázavafest, Sázava – ostrov, 3. – 6. srpen 06

update: Camouflage na festivalu nevystoupí
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Camouflage-a-Boban-Markovic-Orkestar-na-Sazavafestu~15~brezen~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.