muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyBrněnský majáles a Čarodějáles – podvojné oslavy brněnských studentů

23.4.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Kryštof

Kryštof

Ani Brnu se nevyhnou oslavy studentského majálesu. Hlavní program se odehraje v pátek 29. dubna ve Sportovním areálu Hněvkovského v Komárově, kde vyrostou hned čtyři hudební scény pro známé i méně známé domácí kapely. O den dříve se na koupališti Riviera uskuteční také „konkurenční“ Čarodějáles – spojení oslav majálesu a pálení čarodějnic.

Zahraničními hosty Čarodějálesu budou kalifornští akustičtí rockeři Boyce Avenue a maďarská ska kapela Pannonia All Stars Ska Orchestra. Jako domácí headlineři vystoupí Kryštof, kteří zde podle pořadatelů odehrají jediný brněnský koncert v letošním roce. Dále se představí Vojtěch Dyk z Nightwork s kapelou B-Side Band, Charlie Straight, Tomáš Klus, Visací zámek, Totální nasazení, Rybičky 48, Cocotte Minute, Xavier Baumaxa, Johny Said the Number nebo slovenští From our Hands.

Hlavních lákadel Brněnského majálesu bude také hned několik. Představí se stálice festivalových pódií jako Chinaski, Tata Bojs, Divokej Bill, Monkey Business, Vypsaná fixa, Mig 21, stejně tak jako Sto zvířat, Tleskač, Fast Food Orchestra, Xindl X, Wohnout, Skyline, UDG, Republic of Two, Prago Union, Sunflower Caravan nebo Midi Lidi. Domácí program doplní ještě čtvero hostí z nedalekého Slovenska – kapely Para, Zóna A, Puding pani Elvisovej a Chiki Liki Tu-A.

V předprodeji stojí vstupenky na Čarodějáles 260 Kč a na Brněnský majáles 299 Kč; cena na místě bude v obou případech 350 Kč.

Čarodějáles, Brno – koupaliště Riviera, 29. 4. 11
Brněnský majáles, Brno - areál Hněvkovského, 30. 4. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Brnensky-majales-a-Carodejales-podvojne-oslavy-brnenskych-studentu~23~duben~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.