muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyBrněnský majáles: Tomáš Klus, Tata Bojs, Wohnout nebo Monkey Business

10.5.2012 | Autor: Jan Kocur | sekce: festivaloviny

Tomáš Klus

Tomáš Klus

foto: Jiří Turek/Sony Music

Série tuzemských studentských majálesů se tento pátek zastaví v Brně. Program v jihomoravské metropoli nabídne tradiční průvod a koncerty české a slovenské hudební špičky. Pořadatelé hlásí obrovský zájem, který celou akci s předstihem vyprodal.

Brněnský majáles 2012 odstartuje hodinu před polednem průvodem plným alegorických vozů a nezbytných majálesových masek, který zamíří do místa konání v areálu Hněvkovského.

Hlavní část majálesu nabídne celkem čtyři hudební scény, na nichž se představí řada tuzemských hvězd v čele s Tomášem Klusem, Tata Bojs, Monkey Business, Wohnout, Mig 21 nebo Nightwork, ale i další stálice české hudební scény, například Midi Lidi, Vypsanou fixu, Sto zvířat, PSH nebo Prago Union. Slovenské sousedy pak budou reprezentovat osvědčené punkrockové formace Horkýže slíže a Inekafe.

Již devátý ročník akce se setkal s obrovským zájmem o vstupenky, a tak pořadatelé na oficiálním webu hlásí vyprodáno ve všech předprodejích. V plánu není ani prodej lístků na místě.

Brněnský majáles, Brno - areál Hněvkovského, 11. 5. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Brnensky-majales-Tomas-Klus-Tata-Bojs-Wohnout-nebo-Monkey-Business~10~kveten~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.