muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyBjörk také na španělském a portugalském Primavera Sound

12.11.2011 | Autor: Michal Šimeček | sekce: festivaloviny

Björk

Björk

foto: Carsten Windhorst

Španělský festival Primavera Sound představil svou první velkou hvězdu pro nadcházející ročník 2012: zpěvačku Björk. Po polském Open’er Festivalu je tak Primavera dalším festivalovým obrem, jehož line-up bude tato originální islandská umělkyně v příštím roce zdobit.

Organizátoři barcelonského svátku hudby kromě Björk představili i hrstku dalších vystupujících. Budou jimi Guided By Voices, Neon Indian, Other Lives, Yo La Tengo, znovuobnovení Codeine a Jeff Mangum z Neutral Milk Hotel. Festival proběhne mezi 30. květnem a 3. červnem 2012.


Spolu s tímto oznámením se s prvními účinkujícími vytasil i spřátelený Optimus Primavera Sound, jehož první ročník proběhne v portugalském městě Porto mezi 7. a 10. červnem 2012. Až na Guided By Voices však seznam obsahuje stejná jména, jaká byla představena španělskou Primaverou.

Lístky lze zakoupit na internetových stránkách projektů. Vstupenky na Primavera Sound lze v současné chvíli pořídit za 160 eur (+ poplatky), na Optimus budou až do 31. prosince k dostání za 75 eur (+ poplatky).

San Miguel Primavera Sound, Barcelona (ES) – Fòrum, 30. 5. – 3. 6. 12
Optimus Primavera Sound, Porto (PT) – Parque Da Cidade, 7. – 10. 6. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Bjork-take-na-spanelskem-Primavera-Sound-a-portugalskem-Optimus-Primavera-Sound~12~listopad~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.