muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyBjörk ruší koncerty: na Colours of Ostrava nepřijede, na polský Open’er prý ano

10.5.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Björk

Björk

foto: Warren du Preez & Nick Thornton-Jones/Universal


Zpěvačka Björk se léčí se zánětem v krku, omezuje koncertování a ruší vybraná festivalová vystoupení. Včera byly odvolány její koncerty na španělské i portugalské edici Primavera Sound, maďarském Balaton Sound a ruském Afisha Picnicu, dnes jej bohužel následuje i tuzemský festival Colours of Ostrava.

Pro Colours byla Islanďanka – jak napovídají plakáty - hvězdou číslo jedna. „Je nám to hrozně líto a oznamujeme to s těžkým srdcem, ale bohužel je to tak. Do poslední chvíle jsme se snažili, abychom nebyli jedním ze zrušených koncertů. Dle sdělení managementu lékař Björk po závažném zánětu v krku doporučil okamžitý hlasový klid a omezení koncertování, jinak by hrozilo trvalé poškození jejího hlasu,“ říká ředitelka festivalu Zlata Holušová. „V tuto chvíli hledáme za ni náhradu, i když v tento moment je to velmi složité, protože kapely již mají své turné naplánované.“ Celé vyjádření pořadatelů si můžete přečíst zde.

Štěstí má prozatím mezi jinými například dánský gigant Roskilde nebo polský Open’er - zde koncerty zrušeny nebyly. „Podle toho, co víme, se polský koncert uskuteční v plánovaném termínu,“ uvedli dnes organizátoři Open’eru, který se koná začátkem července v Gdyni. „Se spolupracovníky Björk stále pracujeme na přípravách vystoupení. Dnes jsme od managementu Björk dostali informaci, že dosud zrušené koncerty jsou jedinými zrušenými, koncert na Open’eru tedy proběhne.“
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Bjork-rusi-koncerty-na-Colours-of-Ostrava-neprijede-na-polsky-Opener-pry-ano~10~kveten~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.