muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyBerlin festival láká na Sigur Rós, Franz Ferdinand, Orbital i Junip

12.3.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

VIDEO: Sigur Rós - Festival


Závěr léta bude v německé metropoli i letos patřit dvoudennímu Berlin Festivalu, který se tradičně odehrává v areálu bývalého letiště Tempelhof ležícím téměř v samotném srdci města. Právě dnes jeho pořadatelé odkryli první vystupující pro letošní ročník, který proběhne 7. a 8. září.

Mezi nimi figuruje i několik jmen, jež s velkou pravděpodobností budou zaujímat čelní místa na plakátech. Rozhodně jde o islandské post-rockeřy Sigur Rós, britskou kytarovku Franz Ferdinand a elektronické duo Orbital.

Dále vystoupí švédští indie-folkaři Junip s José Gonzálezem, které v obdobném žánrovém duchu doplní třeba jejich krajané First Aid Kit nebo britští solitéři Daughter a Jamie N Commons. Jiného ražení jsou electro-kytaroví Friendly Fires, dubstepový producent SBTRKT a indie-popaři Morning Parade z Británie, trip-hopeři Little Dragon ze Švédska či electro/dancehallové duo Major Lazer ze Spojených států.

Po zakončení hlavního programu na letišti se dění přesune do Areny Berlin v Kreuzbergu, kde bude program po oba dva dny pokračovat nočními afterparty. Zde jsou z vystupujících prozatím potvrzeni Digitalism, Metronomy, Crookers nebo Totally Enormous Extinct Dinosaurs.

Vstupenky na hlavní program stojí € 74, lístky platné i na aterparty v Areně 89. Informace o možnostech předprodeje najdete na stránkách festivalu.

Berlin Festival, Berlin (DE) – Tempelhof, 7. – 8. 9. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Berlin-festival-laka-na-Sigur-Ros-Franz-Ferdinand-Orbital-i-Junip~12~brezen~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.