muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyBasinfirefest podesáté: Apocalyptica, Children of Bodom, Destruction i Brainstorm

21.1.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Basinfirefest 2012

Jubilejní desátý ročník má před sebou festival Basinfirefest. Odehrávat se bude od 29. června do 1.července ve Spáleném Poříčí na Plzeňsku a jako obvykle se zavděčí hlavně milovníkům rocku, metalu a punku.

Pro letošek slibuje už nyní hned několik větších jmen, přičemž nejvýraznější z nich patří dvojicím finských a německých kapel. Za Finy jde o metalové cellisty Apocalyptica a death-metalisty Children of Bodom, za Němce o thrash-metalisty Destruction a power-metalisty Brainstorm.

Dále jsou ze zahraničních hostů potvrzeni švédští glam-rockeři Crashdïet, němečtí death-metalisté Debauchery, francouzští rapcoreoví Smash Hit Combo a chillští death-metalisté Thornafire.

Chybět nebude ani celá řada domácích kapel, jako třeba Arakain, Kreyson, Alice s Danem Bártou, Blue Effect, Harlej, Alkehoj, Törr, Debustrol, Citron, Salamandra, Kurtizány z 25. avenue, Sto zvířat, Tleskač, Discoballs, S.P.S., Plexis, N.V.Ú, Benjaming Band, Šanov 1, Ador Dorath, Rattle Bucket, Hentai Corporaion, Koblížci nebo Jaksi Taksi.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti Ticektstream, jejich aktuální cena činí 750 Kč.

Basinfirefest, Spálené Poříčí, 29. 6. – 1. 7. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Basinfirefest-podesate-Apocalyptica-Children-of-Bodom-Destruction-i-Brainstorm~21~leden~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.