muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyAsian Dub Foundation a Ralph Myerz hvězdami Semtex Culture

15.6.2007 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Semtex Culture 2007

Semtex Culture 2007

Brněnský festival Semtex Culture poodhalil první detaily týkající se jeho plánovaného čtvrtého ročníku, který (tentokrát opět v jednodenní podobě) proběhne 8. září v Mariánském údolí. Hlavními hvězdami festivalu budou Asian Dub Foundation a Ralph Myerz & The Jack Herren Band.

Britská skupina Asian Dub Foundatin proslula kombinováním elektroniky s vlivy world music. Během letošní festivalové sezóny bude kapela podporovat kompilaci největších hitů Time Freeze 1995/2007: The Best Of, kterou vydala letos na jaře a vedle očekávaných skladeb na ni zařadila i dvě novinky, přičemž jednu z nich nazpíval bývalý člen skupiny Deeder Zaman, nebo akustické verze skladeb Box a Jericho, natočené v roce 1996 ve studiu BBC.

Norští elektronici Ralph Myerz and The Jack Herren Band nasbírali nejvíce českých fanoušků zřejmě na předloňském ročníku festivalu Love Planet v Táboře, po čemž následoval beznadějně vyprodaný koncert v pražském Abatonu. Jejich aktuálním počinem je v pořadí třetí deska Sharp Knives & Loaded Guns, jež vyšla loni v září.

Dvojici zahraničních hvězd na hlavní scéně doplní domácí Tata Bojs, Dan Bárta & Illustratosphere nebo Skyline; na hip-hopové scéně vystoupí slovenští Kontrafakt, Moja reč, Nironic společně s Wichem, MC Tafrob a DJ Maztah či Disgrafix, na elektronické pak namátkou německý DJ Olivier Koletzki, projekt Southeast, také DJs Javas, Tvyks, Jerry, Joshek, Airto a řada dalších.

Vstupenky jsou k mání v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal.

Semtex Culture, Brno – Mariánské údolí, 8. 9. 07
Profil festivalu na Muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Asian-Dub-Foundation-a-Ralph-Myerz-hvezdami-Semtex-Culture~15~cerven~2007/

Komentáře

celkový počet: 1

Jogurt  Mazec

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.