muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyAsian Dub Foundation, Macka B a Irie Revoltés o víkendu na Rock For Church(ill)

24.8.2009 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Asian Dub Foundation

Asian Dub Foundation

Festival Rock For Church(ill) slaví desáté narozeniny, ale jeho letošní program rozhodně stojí za pozornost nejen pro rockery. Tento pátek a sobotu jím ožije areál Myslivny v severočeském Vroutku u Podbořan.

Headlinery pátečního programu budou němečtí Irie Revoltés – reggae kapela, která se k českému publiku vrací poměrně často, podobně jako sobotní tahouni. Těmi budou, jak jsme informovali již před časem, britští Asian Dub Foundation, spojující breakbeat, raggajungle, dub a indickou bhangru. Před nimi ovšem vystoupí ještě britský zpěvák jamajského původu Macka B se svou kapelou Roots Ragga Band, který už po dlouhá léta patří ke klasikům reggae.

Z domácích pak na festivalu zahrají mimo jiné Tata Bojs, Support Lesbiens, Sunshine, United Flavour, Fast Food Orchestra, Skyline, Wohnout, Gaia Mesiah, Navigators či Visací zámek; ze sousedního Slovenska na Rock For Church(ill) dorazí Polemic.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích Sazkaticket a Ticketportal za 400 Kč (+ popl.), na místě potom za 550 Kč.

Rock for Church(ill), Vroutek – areál myslivny, 28. – 29. 8. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Asian-Dub-Foundation-Macka-B-a-Irie-Revoltes-o-vikendu-na-Rock-For-Churchill~24~srpen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.