muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyAmorphis, Kamelot či Children of Bodom vystoupí příští týden na zimním Masters of Rock

17.11.2013 | Autor: Radek Brázdil | sekce: festivaloviny

Winter Masters of Rock

Zimní metalové radovánky jsou ve Zlíně již tradiční. V pořadí 9. ročník zimní odnože festivalu Masters of Rock se uskuteční 23. listopadu na Stadionu Luďka Čajky. Během jednoho odpoledne a večera vystoupí deset kapel, den plný ostrých kytarových riffů zahájí ve 12:40 finští deathmetalisté Media.

Pořadatelé připravili program, skládající se ze známých i neokoukaných kapel z celého světa. Na pódiu se objeví skupiny z Finska, Norska, Polska, USA či Holandska. Mezinárodní pestrost půjde ruku v ruce také s pestrostí žánrovou – ke slyšení bude death, symphonic, gothic, folk a další podoby metalu.

Největším lákadlem jsou pro fanoušky pravděpodobně tři kapely, které vystoupí úplně na závěr – Amorphis, Kamelot a Children of Bodom. Žánrově odlišné, avšak velmi oblíbené formace nejen na naší scéně. Amorphis v čele s Tomi Joutsenem představí novinky z desky Circle. Kamelot, kteří se minulý rok na festivalu Masters of Rock ukázali s novým zpěvákem Tommym Karevikem, taktéž předvedou nejnovější, velké úspěchy sklízející album Silverthorn, večer pak zakončí Children of Bodom, rovněž s novou, červnovou nahrávkou Halo of Blood v zádech.

Během festivalu dále vystoupí Starkill, Tellus Requiem, Keepof Kalessin, Decapitated, ReVamp a Soilwork. Vstupenky jsou k dostání v předprodejích Ticketpro a Ticketart za cenu 750 Kč.

Zimní Masters of Rock, Zlín - Stadion Luďka Čajky, 23. 11. 13
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Amorphis-Kamelot-ci-Children-of-Bodom-vystoupi-pristi-tyden-na-zimnim-Masters-of-Rock~17~listopad~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.