muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyAddictive TV lákadly festivalu AkropolisMultimediale

21.5.2008 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Addictive TV

Addictive TV

foto: Francoise Lamy

Už počtvrté bude v pražkém Paláci Akropolis probíhat AkropolisMultimediale - festival aktuálních trendů na poli elektronické hudby a nových médií. Jeho alternativně zaměřený program bude od 4. do 7. června přinášet vystoupení významných evropských představitelů pohybující se na spojnici performativního umění a elektronické hudby a konfrontovat jejich tvorbu s tvorbou domácích umělců.

Největší hvězdou letošního čtvrtého ročníku budou britští vizionáři Addictive TV - světová špička na poli audiovizuálních remixů. Od pirátských video-mash-upů si již našli cestu do galerií i na světové megafestivaly, produkovali reklamy či oficiální remixy trailerů hollywoodských trháků. Kromě toho se ale i nadále věnují galerijním expozicím, naživo provedeným filmovým experimentům či hraním na velkých hudebních i filmových festivalech.

Dalším hostem ze zahraničí bude v Berlíně usazený japonský hudebník Daisuke Pak alias ODD, který vystoupí vystoupí za doprovodu VJe Chuuu a vokalisty, a také francouzské kvarteto Carré Project, které pro AkropolisMultimediale připravilo speciální projekt, jež do sebe vsákl také vlivy pražské architektury, českého kubismu či animovaného filmu.

Z domácích umělců se v rámci festivalu představí elektronické projekty Insect Elektrika, Mimo-TV, DVA anebo VJská skupina Phaser Show.

AkropolisMultimediale, Praha - Palác Akropolis, 4. - 7. 6. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Addictive-TV-lakadly-festivalu-AkropolisMultimediale~21~kveten~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.