muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyZkraťte si dlouhou chvíli na Kratochvíli

12.7.2006 | Autor: Zuzka Balounová | sekce: festivaloviny

Divadlo Continuo

Divadlo Continuo

foto: Zuzka Balounová

Můžete jim říkat jak chcete. Bizardní, snoví nebo třeba kouzlící. Pokud trpíte chorobným nedostatkem fantazie, budou se vám možná zdát divní. Ručím vám však za to, že nějaký názor na ně mít budete. Oni totiž nikoho nenechají jen tak. Oficiálně se jmenují divadlo Continuo a jejich projekt Kratochvílení oslaví v srpnu desáté narozeniny.

Divadlo Continuo funguje jako mezinárodním projekt, starající se o to, aby nám divadlo ve vlastech českých nadobro nezkostnatělo.
Do svých představení zapojuje divadlo Continuo všechny živly a nenápadně (ale o to silněji) útočí na všechny divákovy smysly. Herci létají na visutých lanech, sem tam si pomohou křídly, změní se v anděly nebo dravce. Jejich ladné pohyby nás ladí na nostalgickou vlnu, zatímco louče protínají svými paprsky setmělé okolí zámku a údery bubnů mrazí do morku kostí. Ve vzduchu je cítit závan radosti. Najednou se rozhoří oslnivě bílé světlo. Naděje zvítězila. To není sen. Nebo vlastně ano. To je Continuo. Prožít si ho můžete na letošním 10. ročníku projektu Kratochvílení. Tak nashledanou od 2. do 12. srpna na vodním zámku Kratochvíle u Netolic.

Kratochvílení, zámek Kratochvíle, 2. - 12. srpen 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/10-rocnik-Kratochvileni-se-rozbehne-2-srpna~12~cervenec~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.